Το UCLan Cyprus συμμετέχει στο 2o SPOYDASE FESTIVAL στις 19 & 20 Μαΐου

Το Πανεπιστήμιο  UCLan Cyprus συμμετέχει στο 2o SPOYDASE FESTIVAL στις 19 & 20 Μαΐου στην Τεχνόπολη του Δήμου Αθηναίων.

Οι επισκέπτες θα έχουν τη δυνατότητα:

• Να πάρουν πληροφορίες σχετικά με τις ευκαιρίες και τα πλεονεκτήματα που μπορούν να αποκτήσουν οι σπουδαστές επιλέγοντας το Πανεπιστήμιο UCLan Cyprus.
  • Να ενημερωθούν για τα προγράμματα Bachelors και Masters που προσφέρει το Πανεπιστήμιο  UCLan Cyprus
  • Να διεκδικήσουν μια πλήρη υποτροφία για το Master of Business Administration (MBA), το οποίο προσφέρεται εξ αποστάσεως.

Επισκεφθείτε το  2o SPOYDASE FESTIVAL στις 19 & 20 Μαΐου και εκπρόσωποι του Greek Office του Πανεπιστημίου UCLan Cyprus θα σας ενημερώσουν για τις μοναδικές ευκαιρίες που μπορείτε να έχετε σπουδάζοντας στο μοναδικό Βρετανικό Πανεπιστήμιο της Κύπρου!

Φόρμα Επικοινωνίας

Αποδέχομαι τα στοιχεία μου να διατηρηθούν από τη Νέα Γνώση, καθώς και να επικοινωνήσει μαζί μου η Νέα Γνώση και οι συνεργάτες της είτε με τηλεφωνική κλήση, είτε με άλλο ηλεκτρονικό μέσο. Γνωρίζω ότι διατηρώ το δικαίωμα να ανακαλέσω την παρούσα συγκατάθεση ανά πάσα στιγμή.