Παρουσίαση Πανεπιστημίου Uclan Cyprus στην Κρήτη-Ηράκλειο 3 Ιουλίου

Το Πανεπιστήμιο Uclan Cyprus 3-5 Ιουλίου επισκέπτεται την Κρήτη  με σκοπό την παρουσίαση των προγραμμάτων που διαθέτει σε  Bachelors και Masters.

Παρουσιάσεις :

• Ηράκλειο, 3 Ιουλίου και ώρες 17:00-21:00 στο ξενοδοχείο Aquila Atlantis

Οι επισκέπτες θα έχουν τη δυνατότητα να ενημερωθούν για τα νέα προγράμματα από εκπαιδευτικούς συμβούλους του UCLan Cyprus, του μοναδικού Βρετανικού Πανεπιστημίου της Κύπρου, για τα πτυχία Bachelors και Masters  και  τα προνόμια που προσφέρει στους σπουδαστές του.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με το GREEK OFFICE του UCLan Cyprus στο τηλέφωνο 210 9029780.

Υπεύθυνη Επικοινωνίας κα. Μαθιουδάκη Μυρσίνη.

Αποδέχομαι τα στοιχεία μου να διατηρηθούν από τη Νέα Γνώση, καθώς και να επικοινωνήσει μαζί μου η Νέα Γνώση και οι συνεργάτες της είτε με τηλεφωνική κλήση, είτε με άλλο ηλεκτρονικό μέσο. Γνωρίζω ότι διατηρώ το δικαίωμα να ανακαλέσω την παρούσα συγκατάθεση ανά πάσα στιγμή.